EDBAK ULS2337 UniversalLED System for 2 cabinets 600 x 337.5 | Black
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
200.53 € 165.73 € (bez PVN 21%) | 2 | 20.05. |
EDBAK ULS2337 UniversalLED System for 2 cabinets 600 x 337.5 | Black
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 74.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 688.00 mm |
| Bruto svars | 4.00 kg |
| Bruto platums MM | 85.00 mm |
| Net Svars | 3.24 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 608.00 g |
| Plastmasas No Pet | 152.00 g |
| Tare svars KG | 0.76 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | EDBAK |
| Paletes daudzums | 200 pcs |
| Produkta Nosaukums | ULS2337 UniversalLED System for 2 cabinets 600 x 337.5 |
| Produkta krāsa | Black |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://edbak.com/product/uls2337-universalled-system-for-2-cabinets-600x3375/ |