EDBAK ULS1250 Universa lLED System for 1 cabinet 250mm | Black
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
150.37 € 124.27 € (bez PVN 21%) | 2 | 20.05. |
EDBAK ULS1250 Universa lLED System for 1 cabinet 250mm | Black
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 75.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 254.00 mm |
| Bruto svars | 5.00 kg |
| Bruto platums MM | 85.00 mm |
| Net Svars | 4.26 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 592.00 g |
| Plastmasas No Pet | 148.00 g |
| Tare svars KG | 0.74 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | EDBAK |
| Paletes daudzums | 200 pcs |
| Produkta krāsa | Black |
| Produkta Nosaukums | ULS1250 Universa lLED System for 1 cabinet 250mm |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://edbak.com/product/uls1250-universa-lled-system-for-1-cabinet-250mm/ |