Sony | 4K Ultra HD Blu-Ray Player | UBP-X700 | USB connectivity | Wi-Fi
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
298.14 € 246.40 € (bez PVN 21%) | 2 | 20.05. |
Sony | 4K Ultra HD Blu-Ray Player | UBP-X700 | USB connectivity | Wi-Fi
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 370.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 320.00 mm |
| Bruto svars | 2.33 kg |
| Bruto platums MM | 82.00 mm |
| Net Svars | 1.61 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 572.80 g |
| Plastmasas No Pet | 143.20 g |
| Tare svars KG | 0.72 kg |
| TI svars KG | 0.02 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
|---|---|
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Sony |
| Paletes daudzums | 178 pcs |
| Wi-Fi | Yes |
| Skaļruņi | No |
| Usb savienojamība | Yes |
| Producer produkts nosaukums | UBP-X700 |
| Producer produkts saime | 4K Ultra HD Blu-Ray Player |
| Bluetooth | No |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.sony.lt/electronics/blu-ray-disc-grotuvai/ubp-x700 |