Rowenta Hair Brush UB9720E0 Hair styler
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
119.49 € 98.75 € (bez PVN 21%) | 5 | 03.06. |
Rowenta Hair Brush UB9720E0 Hair styler
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 426.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 105.00 mm |
| Bruto svars | 1.04 kg |
| Bruto platums MM | 130.00 mm |
| Net Svars | 0.84 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 190.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.20 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Rowenta |
| Paletes daudzums | 297 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |