Rowenta Hair styler | Brush Activ UB9520F0 | Number of heating levels 2 | 1000 W | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
53.34 € 44.08 € (bez PVN 21%) | 6 | 27.05. |
Rowenta Hair styler | Brush Activ UB9520F0 | Number of heating levels 2 | 1000 W | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 90.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 250.00 mm |
| Bruto svars | 1.20 kg |
| Bruto platums MM | 340.00 mm |
| Net Svars | 1.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 190.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.20 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Rowenta |
|---|---|
| Paletes daudzums | 226 pcs |
| Jauda | 1000 W |
| Producer produkts nosaukums | Brush Activ UB9520F0 |
| Producer produkts saime | Hair styler |
| Sildīšanas iestatījumi | 2 |
| Produkta krāsa | Black |
| Gatavības indikators | No |
| Auklas garums | 1.8 m |
| Jonu kondicionēšana | No |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |