Ubiquiti | UniFi | UAP-AC-M-5Pack Mesh Access Point | 802.11ac | 2.4/5 | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | MU-MiMO Yes | PoE in
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
522.95 € 432.19 € (bez PVN 21%) | 2 | 07.05. |
Ubiquiti | UniFi | UAP-AC-M-5Pack Mesh Access Point | 802.11ac | 2.4/5 | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | MU-MiMO Yes | PoE in
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 488 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 265 mm |
| Bruto platums MM | 300 mm |
| Net Svars | 1.81 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tilpums M3 | 0.038796 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet lan rj 45 pieslēgvietu skaits | 1 |
| WI FI Standartu | 802.11a/b/g/n/ac |
| WI FI Josla | 802.11ac |
| Frekvences josla | 2.4/5 |
| Producer produkts nosaukums | UAP-AC-M-5Pack Mesh Access Point |
| Producer produkts saime | UniFi |
| PoE porti | PoE in |
|---|---|
| MU-MIMO | Yes |
| Ethernet lan datu pārsūtīšanas ātrums | 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezvadu lan datu pārsūtīšanas ātrums max | 867 Mbit/s |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Wi-Fi | Yes |
| Bruto svars | 2.623 kg |
| Tare svars KG | 0.813 kg |
| Papīra Pasteboard | 73.13 g |
| Plastmasas No Pet | 8.13 g |
| POE adapteris iekļauta | No |
| Paletes daudzums | 22 pcs |
| Ražotājs | Ubiquiti |