Protection Box for one 3.5 \\"HDDDrops and WasseresistentHandy housing, lockableCaption label on the boxIdeal for storage of HDDsyour home or officeColour: Blue
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
7.15 € 5.91 € (bez PVN 21%) | 40 | 04.05. |
Protection Box for one 3.5 \\"HDDDrops and WasseresistentHandy housing, lockableCaption label on the boxIdeal for storage of HDDsyour home or officeColour: Blue
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
|---|---|
| Net Svars | 0.086 kg |
| Bruto svars | 0.096 kg |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tilpums M3 | 0.0005808 m³ |
| Tare svars KG | 0.01 kg |
| Bruto dziļums MM | 110 mm |
| Bruto platums MM | 33 mm |
| Bruto augstums MM | 160 mm |
|---|---|
| PET | 10 g |
| Embeed akumulatora | No |
| Paletes daudzums | 1488 pcs |
| Ražotājs | Logilink |
| Produkta krāsa | Blue |
| Producer produkts nosaukums | UA0133 |
| Producer produkts saime | HDD protection box for 1 HDD, 3.5" |