Ubiquiti Unifi Ceiling-mounted 6-stream WiFi 7 AP with 10/5/2.5/1 GbE support | U7-Pro-XG-B | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | MU-MiMO Yes | PoE in
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
215.22 € 177.87 € (bez PVN 21%) | 4 | 01.05. |
Ubiquiti Unifi Ceiling-mounted 6-stream WiFi 7 AP with 10/5/2.5/1 GbE support | U7-Pro-XG-B | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | MU-MiMO Yes | PoE in
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 75.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 32 mm |
| Bruto svars | 0.93 kg |
| Bruto platums MM | 206.00 mm |
| Net Svars | 0.75 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 142.40 g |
| Plastmasas No Pet | 35.60 g |
| Tare svars KG | 0.18 kg |
| Tilpums M3 | 0.0004944 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Ražotājs | Ubiquiti |
|---|---|
| Paletes daudzums | 1078 pcs |
| WI FI Standartu | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Producer produkts nosaukums | U7-Pro-XG-B |
| Producer produkts saime | Unifi Ceiling-mounted 6-stream WiFi 7 AP with 10/5/2.5/1 GbE support |
| Ethernet lan rj 45 pieslēgvietu skaits | 1 |
| MU-MIMO | Yes |
| PoE porti | PoE in |
| Frekvences josla | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://eu.store.ui.com/eu/en/products/u7-pro-xg |