Brother TZe-N231 Labelling Tape Cassette – Black on White, 12mm wide, 8m long | Brother | Brother | 8 m | 1.2 x 800 cm
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
15.81 € 13.07 € (bez PVN 21%) | 20 | 27.05. | |
16.72 € 13.82 € (bez PVN 21%) | 2 | 27.05. |
Brother TZe-N231 Labelling Tape Cassette – Black on White, 12mm wide, 8m long | Brother | Brother | 8 m | 1.2 x 800 cm
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 150.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 15.00 mm |
| Bruto svars | 0.04 kg |
| Bruto platums MM | 70.00 mm |
| Net Svars | 0.04 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 2.00 g |
| Tare svars KG | 0.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Brother |
| Producer produkts nosaukums | Brother |
|---|---|
| Lentes garums | 8 m |
| Lentes izmērs | 1.2 x 800 cm |
| Savietojamība | P-Touch GL-H105, PT-1000, 1005, 1010, 1080, 1090, 1230, 1260, 1280, 1290, 1650, 18, 1830, 1880, 1950, 2030, 2100, 2430, 2700, 2730, 7100, 7500, 7600, 9500, 9700, 9800, D200, D210, D400, D450, D600, E100, E300, E550, PT-GL-100, PT-GL-200, PT-H101, H105, H110, H300, H500, H75, P700, P750, P900, P950 |
| Lentes platums | 1.2 cm |
| Skaits iepakojumā | 1 cassette(s) |
| Drukāšanas tehnoloģija | Direct thermal |
| Materiāls | Non-laminated tape |
| Medija lapas iepakojumā | 1 |
| Platums | 2 cm |
| Dziļums | 9 cm |
| Paletes daudzums | 5486 pcs |