Cup indicator: helps you save energy and time by boiling only the quantity you need.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
49.33 € 40.77 € (bez PVN 21%) | 11 | 04.05. |
Cup indicator: helps you save energy and time by boiling only the quantity you need.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 230.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 265 mm |
| Bruto svars | 1.422 kg |
| Bruto platums MM | 220.00 mm |
| Melnie metāli | 10.00 g |
| Net Svars | 1.112 kg |
| Packing daudzums | 2 pcs |
| Papīra Pasteboard | 300.00 g |
| Tare svars KG | 0.31 kg |
| Tilpums M3 | 0.013409 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Kapacītāte | 1.7 L |
| Produkta krāsa | Red |
| Tips | Electric |
| Producer produkts nosaukums | DesignLine TWK3P424 |
| Producer produkts saime | Kettle |
| Jauda | 2400 W |
| 360 rotācijas bāze | Yes |
|---|---|
| Aizsardzības no pārkaršanas un vārīšanās bez šķidruma | Yes |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Ūdens līmeņa indikators | Yes |
| Noņemams filtrs | Yes |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Materiāls | Stainless steel |
| Elektrības indikācijas gaisma | Yes |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 240 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 230 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 550 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 2.844 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.516 kg |
| Paletes daudzums | 114 pcs |
| Ražotājs | Bosch |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.bosch-home.com/ne/product-list/breakfast-helper-products/kettles/TWK3P424 |