Gembird Aluminum TV floor stand with caster wheels, 37\" - 70\", white | Gembird
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
200.74 € 165.90 € (bez PVN 21%) | 1 | 13.05. |
Gembird Aluminum TV floor stand with caster wheels, 37\" - 70\", white | Gembird
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 900.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 270.00 mm |
| Bruto svars | 24.70 kg |
| Bruto platums MM | 600.00 mm |
| Net Svars | 18.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 5900.00 g |
| Plastmasas No Pet | 800.00 g |
|---|---|
| Tare svars KG | 6.70 kg |
| Tilpums M3 | 0.15 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |