Gembird TV floor stand with caster wheels (tilt), 32\" - 55\" | Gembird
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
78.13 € 64.57 € (bez PVN 21%) | 4 | 13.05. |
Gembird TV floor stand with caster wheels (tilt), 32\" - 55\" | Gembird
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 820.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 150.00 mm |
| Bruto svars | 12.50 kg |
| Bruto platums MM | 300.00 mm |
| Net Svars | 11.50 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 1.00 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.04 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Gembird |
| Paletes daudzums | 23 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |