- Easily move your TV to any location
- Quick and easy height adjustment
- Perfect for office and educational use
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
166.70 € 137.77 € (bez PVN 21%) | 5 | 05.05. |
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Summary | Gembird TVS-100T-03. Maximum weight capacity: 120 kg, Minimum screen size: 152.4 cm (60"), Maximum screen size: 2.54 m (100"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 1000 x 600 mm. Height adjustment range: 1920 - 2320 mm, Tilt angle range: 5 - -10°. Product colour: Black |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | https://gembird.com/item.aspx?id=13502 |
| Vienība kastes augstums | 1.135 |
| Vienība kastes garums | 0.381 |
| Vienība kastes platums | 0.233 |
| Maksimālais ekrāna izmērs | 100 " |
| Maksimālais Vesa stiprinājums | 1000 x 600 mm |
| Maksimālais svars ietilpība | 120 kg |
| Maksimālais svars ietilpība uz displejs | 120 kg |
| Minimālais ekrāna izmērs | 60 " |
| Minimālais Vesa stiprinājums | 200 x 200 mm |
| Montāžas veids | Floor |
| Numurs Of displeji atbalstīts | 1 |
| Iebūvēts In plaukts | Yes |
| Kabeļu pārvaldība | Yes |
| Glavas atbalsta un plecu jostu pilnkomplekta | Yes |
| Augstums regulēšana diapazons | 1920 - 2320 mm |
| Bloķējams riteņi | Yes |
| Numurs of riteņi | 4 wheel(s) |
| Noliekšana regulēšana | Yes |
| Noliekšana leņķis diapazons | 5 - -10 ° |
| Riteņi | Yes |
| Korpusa materiāls | Steel |
|---|---|
| Produkts krāsa | Black |
| Atbilstības sertifikāti | CE/RoHS |
| Izcelsmes valsts | China |
| Manuāls | Yes |
| Montāžas komplekts | Yes |
| Dziļums Maks. | 740 mm |
| Augstums | 2303 mm |
| Svars | 34000 g |
| Platums | 1177 mm |
| Iepakojums dziļums | 1200 mm |
| Iepakojums augstums | 180 mm |
| Iepakojums tips | Box |
| Iepakojums platums | 600 mm |
| Daudzums uz pakotne | 1 pair(s) |
| Customs produkts kods Taric | 8302500000 |
| Modelis | TVS-100T-03 |
| Vienības uz palete | 0 |
| Vienības uz piegāde kastes | 1 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.1008 cubm |
| Vienība Calculated svars | 36.2 kg |