Targus | CityGear Laptop Sleeve | TSS931GL | Fits up to size 14 \" | Sleeve | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
22.81 € 18.85 € (bez PVN 21%) | 5 | 19.05. |
Targus | CityGear Laptop Sleeve | TSS931GL | Fits up to size 14 \" | Sleeve | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 362.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 22.00 mm |
| Bruto svars | 0.28 kg |
| Bruto platums MM | 260.00 mm |
| Net Svars | 0.24 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 35.00 g |
| Plastmasas No Pet | 5.00 g |
| Tare svars KG | 0.04 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Ražotājs | Targus |
| Producer produkts nosaukums | TSS931GL |
| Producer produkts saime | CityGear Laptop Sleeve |
| Fits Up To izmērs | 14 in |
| Korpusa Veids | Sleeve |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 14 in |
| Krāsa | Black |
| Paletes daudzums | 835 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |