Thule | Subterra 2 | Checked Spinner | Checked luggage | Dark Slate
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
341.16 € 281.95 € (bez PVN 21%) | 1 | 04.05. |
Thule | Subterra 2 | Checked Spinner | Checked luggage | Dark Slate
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 420.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 700.00 mm |
| Bruto svars | 5.70 kg |
| Bruto platums MM | 350.00 mm |
| Net Svars | 4.27 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1147.20 g |
| Plastmasas No Pet | 286.80 g |
| Tare svars KG | 1.43 kg |
| Tilpums M3 | 0.10 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Thule |
|---|---|
| Paletes daudzums | 17 pcs |
| Producer produkts nosaukums | Subterra 2 |
| Producer produkts saime | Checked Spinner |
| Materiāls | Bluesign approved 800D nylon/polyester |
| Korpusa Veids | Checked luggage |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | N/A in |
| Dimensijas W X D X H | 350 x 420 x 680 mm |
| Krāsa | Dark Slate |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.thule.com/en-lt/luggage/checked-luggage/thule-subterra-checked-spinner-_-3205050 |