Targus | Intellect Essentials | Fits up to size 15.6 \" | Backpack | Waterproof | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
30.37 € 25.10 € (bez PVN 21%) | 10 | 04.05. |
Targus | Intellect Essentials | Fits up to size 15.6 \" | Backpack | Waterproof | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 432.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 330.00 mm |
| Bruto svars | 0.57 kg |
| Bruto platums MM | 165.00 mm |
| Net Svars | 0.53 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 32.00 g |
| Plastmasas No Pet | 8.00 g |
| Tare svars KG | 0.04 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Targus |
|---|---|
| Korpusa Veids | Backpack |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15.6 in |
| Krāsa | Black |
| Producer produkts saime | Intellect Essentials |
| Fits Up To izmērs | 15.6 in |
| Skaļums | 16 L |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Materiāls | Polyester |
| Paletes daudzums | 37 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://us.targus.com/products/intellect-essentials-15-6-inch-laptop-backpack-black-tsb966gl?srsltid=AfmBOoouF7MUSId3DU8JmVZ749QK2h4QlzOqYDM8LyLnKoGyDlKCirXR |