TrinaSolar | TS4 Negative Connector Solar, Adapter 4/6mm2, Cable OD 4.4-6.0mm
Šim produktam ir 300 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
13.37 € 11.05 € (bez PVN 21%) | 50 | 27.05. |
TrinaSolar | TS4 Negative Connector Solar, Adapter 4/6mm2, Cable OD 4.4-6.0mm
Šim produktam ir 300 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 10 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 6 mm |
| Bruto svars | 0.025 kg |
| Bruto platums MM | 6 mm |
| Net Svars | 0.02 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 3 g |
| Plastmasas No Pet | 2 g |
| Tare svars KG | 0.005 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.00000036 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | TrinaSolar |
| Paletes daudzums | 8333 pcs |
| Producer produkts nosaukums | TS4 Negative Connector Solar, Adapter 4/6mm2, Cable OD 4.4-6.0mm |
| Garantija | 300 mēnesis(i) |