TV SET ACC MOBILE STAND/50-120/BLACK TS2811E-B ONKRON
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
579.35 € 478.80 € (bez PVN 21%) | 5 | 19.05. |
TV SET ACC MOBILE STAND/50-120/BLACK TS2811E-B ONKRON
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Summary | ONKRON TS2811E. Maximum weight capacity: 125 kg, Minimum screen size: 127 cm (50"), Maximum screen size: 3.05 m (120"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 900 x 800 mm. Height adjustment range: 910 - 1560 mm. Product colour: Black |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | https://onkron-uk.co.uk/products/motorized-mobile-stand-for-tvs-or-interactive-panels-50-120-max-125-kg-black-ts2811e?_pos=1&_sid=064cb5e8d&_ss=r |
| Vienība kastes augstums | 0.22 |
| Vienība kastes garums | 1.15 |
| Vienība kastes platums | 0.69 |
| Maksimālais ekrāna izmērs | 120 " |
| Maksimālais Vesa stiprinājums | 900 x 800 mm |
| Maksimālais svars ietilpība | 125 kg |
| Maksimālais svars ietilpība uz displejs | 120 kg |
| Minimālais ekrāna izmērs | 50 " |
| Minimālais Vesa stiprinājums | 100 x 100 mm |
| Montāžas veids | Floor |
| Numurs Of displeji atbalstīts | 1 |
| Paneļa montāžas interfeiss | 100 x 100/200 x 200/200 x 300/200 x 400/300 x 100/300 x 200/300 x 300/300 x 400/400 x 200/400 x 300/400 x 400/500 x 200/500 x 400/600 x 200/600 x 300/600 x 400/700 x 400/700 x 500/800 x 200/800 x 400/800 x 500/900 x 400/900 x 600/900 x 800 mm |
| Iebūvēts In plaukts | Yes |
| Glavas atbalsta un plecu jostu pilnkomplekta | Yes |
| Augstums regulēšana diapazons | 910 - 1560 mm |
| Augstums regulēšana tips | Electric |
| Pacelšana ātrums | 24 mm/sec |
|---|---|
| Bloķējams riteņi | Yes |
| Numurs of riteņi | 4 wheel(s) |
| Riteņi | Yes |
| Korpusa materiāls | SPCC |
| Produkts krāsa | Black |
| Sešstūra atslēga iekļauta | Yes |
| Manuāls | Yes |
| product_attr.NUMBER_OF_HEX_KEYS_INCLUDED | 1 |
| Tālvadības vadība iekļauta | Yes |
| Iepakojums dziļums | 620 mm |
| Iepakojums augstums | 265 mm |
| Iepakojums svars | 49000 g |
| Iepakojums platums | 1140 mm |
| Vienības uz palete | 0 |
| Vienības uz piegāde kastes | 1 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.1746 cubm |
| Vienība Calculated svars | 49.2 kg |