Cordless; Cover ABS Material housing
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
5.95 € 4.92 € (bez PVN 21%) | 32 | 29.04. |
Cordless; Cover ABS Material housing
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 32 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 138 mm |
| Bruto svars | 0.07 kg |
| Bruto platums MM | 32 mm |
| Net Svars | 0.048 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 8 g |
| Plastmasas No Pet | 14 g |
| Tare svars KG | 0.022 kg |
| TI svars KG | 0.003 kg |
| Tilpums M3 | 0.000141312 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Battery |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Tips | Nose and ear trimmer |
| Produkta krāsa | Black |
| Baterijas tehnoloģija | AA type |
| Tīramā suka | Yes |
| Producer produkts nosaukums | TR-2571 |
| Producer produkts saime | Nose and ear trimmer |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 230 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 105 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 200 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 1.242 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.048 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Paletes daudzums | 1391 pcs |
| Ražotājs | Tristar |