Tristar | Hair trimmer | Step precise 3 - 12 mm | Black/ stainless steel
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
14.23 € 11.76 € (bez PVN 21%) | 9 | 20.05. |
Tristar | Hair trimmer | Step precise 3 - 12 mm | Black/ stainless steel
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 58 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 215 mm |
| Bruto svars | 0.528 kg |
| Bruto platums MM | 180 mm |
| Net Svars | 0.444 kg |
| Packing daudzums | 12 pcs |
| Plastmasas No Pet | 2.00 g |
| Tare svars KG | 0.084 kg |
| Tilpums M3 | 0.0022446 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| Tips | Hair trimmer |
| Produktu Saime | TR-2561 |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Hairdressers scissors. Number of comb attachments - 4. Lubricating oil. |
| Asmeņu materiāls | Stainless steel |
| Tīramā suka | Yes |
| Bez Vada | No |
| Ūdensnecaurlaidīgs | No |
|---|---|
| Produkta krāsa | Black/ stainless steel |
| Precizitātes solis | 3 - 12 mm |
| Baterijas līmeņa indikators | No |
| Papīra Pasteboard | 82 g |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 375 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 240 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 390 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 6.048 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.597 kg |
| Paletes daudzums | 588 pcs |
| Ražotājs | Tristar |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tristar.eu/en-gb/tristar-products/personal-care/trimmers/tristar-tr-2561-hair-trimmer-tr--2561 |