The LED battery life indicator ensures easy checking of the battery status; Designed with self-sharpening blade technology for perfect and long-lasting efficient cutting
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
50.82 € 42.00 € (bez PVN 21%) | 6 | 27.05. |
The LED battery life indicator ensures easy checking of the battery status; Designed with self-sharpening blade technology for perfect and long-lasting efficient cutting
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 55.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 240.00 mm |
| Bruto svars | 0.51 kg |
| Bruto platums MM | 140.00 mm |
| Net Svars | 0.48 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 24.80 g |
| Plastmasas No Pet | 6.20 g |
| Tare svars KG | 0.03 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Rowenta |
| TI svars KG | 0.033 kg |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Bez Vada | Yes |
| Producer produkts nosaukums | TN3804E0 Virtuo |
|---|---|
| Producer produkts saime | Beard Trimmer |
| Atkārtoti uzlādējams | Yes |
| Darbības laiks max | 180 min |
| Produkta krāsa | Black/Blue |
| Tips | Cordless |
| Bāze ietverta | No |
| Izmantojamo Garumu Skaits | 39 |
| Uzlādes laiks | 1.5 h |
| Tīramā suka | Yes |
| Baterija Zema Indikators | Yes |
| Minimālais matu garums | 0.5 mm |
| Maksimālais matu garums | 20 mm |
| Uzglabāšanas maciņš maiss | Yes |
| Paletes daudzums | 468 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.rowenta.be/nl/p/virtuo-tn3804-baardtrimmer-3-accessoires-draagtas/1830009289 |