Brother TN2510XXL | Toner Cartridge | Black
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
149.41 € 123.48 € (bez PVN 21%) | 1 | 06.05. |
Brother TN2510XXL | Toner Cartridge | Black
| Bruto dziļums MM | 353.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 177.00 mm |
| Bruto svars | 0.90 kg |
| Bruto platums MM | 121.00 mm |
| Net Svars | 0.55 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 300.00 g |
| Plastmasas No Pet | 50.00 g |
| Tare svars KG | 0.35 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Brother |
| Lappušu apjoms | 5000 lappuses |
| Producer produkts nosaukums | TN2510XXL |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Toner Cartridge |
| Ražotājs datu lapa | https://www.brother.lt/supplies/laser/toner/tn/tn2510xxl |