Brother TN241BK | TWIN-pack toner | Black
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
154.81 € 127.94 € (bez PVN 21%) | 1 | 25.05. |
Brother TN241BK | TWIN-pack toner | Black
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 207.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 155.00 mm |
| Bruto svars | 1.80 kg |
| Bruto platums MM | 389.00 mm |
| Net Svars | 1.60 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 180.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.20 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Producer produkts nosaukums | TN241BK |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Lappušu apjoms | 2500 lappuses |
| Tips | TWIN-pack toner |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Ražotājs | Brother |
| Ražotājs datu lapa | https://www.brother.be/nl-be/verbruiksartikelen/laser/toners/tn241bktwin#overview |