FLASHLIGHT TINY MONSTER SERIES/20000 LUMENS TM20K NITECORE
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
442.81 € 365.96 € (bez PVN 21%) | 5 | 18.05. |
FLASHLIGHT TINY MONSTER SERIES/20000 LUMENS TM20K NITECORE
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Summary | Nitecore TM20K. Flashlight type: Tactical flashlight, Product colour: Black, Housing material: Aluminium. Waterproof up to: 2 m, Shockproof up to: 1 m, International Protection (IP) code: IP68. Lamp type: LED, Lamps quantity: 19 lamp(s), Light output (min): 320 lm. Charging source: USB, Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion), Battery capacity: 4800 mAh. Height: 145.5 mm, Weight: 422 g, Head diameter: 5 cm |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | https://flashlight.nitecore.com/product/tm20k |
| Vienība kastes augstums | 0.085 |
| Vienība kastes garums | 0.22 |
| Vienība kastes platums | 0.11 |
| Vadība tips | Buttons |
| Lukturis tips | Tactical flashlight |
| Hook | Yes |
| Korpusa materiāls | Aluminium |
| Produkts krāsa | Black |
| Starptautiskās aizsardzības (SA) kods: | IP68 |
| Triecienizturīgs | Yes |
| Triecienizturīgs Up To | 1 m |
| Šļakatu aizsardzība | Yes |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Ūdensizturīgs Up To | 2 m |
| Lukturis režīmi | High/Low/Medium/Spot/Strobe mode/Turbo/Ultralow |
| Lampa Tips | LED |
| Lampas daudzums | 19 lamp(s) |
| LED Tips | CREE XP-L2 |
| Gaismas Beam attālums Max | 290 m |
| Gaismas Beam attālums Min | 73 m |
| Gaismas krāsa | White |
| Gaismas izejas Max | 20000 lm |
|---|---|
| Gaismas izejas Min | 320 lm |
| Gaismas intensitāte | 22200 cd |
| Numurs Of barošanas līmeņi | 5 |
| Akumulatora ietilpība | 4800 mAh |
| Akumulatora darbmūžs (maks.) | 13 h |
| Akumulatora tehnoloģija | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Baterijas veids | 21700 |
| Akumulatora spriegums | 3.6 V |
| Uzlādes avots | USB |
| Numurs of batteries atbalstīts | 2 |
| Rechargeable akumulatora | Yes |
| Galvas diametrs | 50 mm |
| Augstums | 145.5 mm |
| Svars | 422 g |
| Komplektā iekļauti kabeļi | USB |
| Mīksts pārvadāšanas ietvards | Yes |
| Garantija period | 2 year(s) |
| Modelis | TM20K |
| Vienības uz piegāde kastes | 1 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.002057 cubm |
| Vienība Calculated svars | 0.83 kg |