TP-LINK | Router | TL-WR902AC | 802.11ac | 300+433 Mbit/s | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband | Antenna type 3xInternal | 1x USB 2.0
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
27.77 € 22.95 € (bez PVN 21%) | 10 | 28.05. |
TP-LINK | Router | TL-WR902AC | 802.11ac | 300+433 Mbit/s | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband | Antenna type 3xInternal | 1x USB 2.0
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 110 mm |
|---|---|
| Bruto platums MM | 80 mm |
| Bruto augstums MM | 110 mm |
| Packing daudzums | 1 pcs |
| Plastmasas No Pet | 89 g |
| Papīra Pasteboard | 4 g |
| Bezvadu lan datu pārsūtīšanas ātrums max | 300+433 Mbit/s |
| Ethernet lan datu pārsūtīšanas ātrums | 10/100 Mbit/s |
| USB Portu Skaits | 1x USB 2.0 |
| Antenas Tips | 3xInternal |
| Producer produkts nosaukums | TL-WR902AC |
| Producer produkts saime | Router |
| Ethernet lan rj 45 pieslēgvietu skaits | 1 |
| WI FI Josla | 802.11ac |
|---|---|
| Mesh atbalsts | No |
| Mobilais Broadband | No mobile broadband |
| MU-MIMO | No |
| Net Svars | 0.164 kg |
| Tare svars KG | 0.093 kg |
| Tilpums M3 | 0.000968 m³ |
| Bruto svars | 0.257 kg |
| Paletes daudzums | 1785 pcs |
| Ražotājs | TP-LINK |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tp-link.com/us/home-networking/wifi-router/tl-wr902ac/ |