FLASHLIGHT T SERIES 300 LUMENS/TIKI LE NITECORE
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
33.00 € 27.27 € (bez PVN 21%) | 30 | 18.05. |
FLASHLIGHT T SERIES 300 LUMENS/TIKI LE NITECORE
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Summary | Nitecore TIKI LE. Flashlight type: Hand flashlight, Product colour: Black, Housing material: Polycarbonate (PC). Shockproof up to: 1 m, International Protection (IP) code: IP66. Lamp type: LED, Lamps quantity: 1 lamp(s), Luminous flux: 300 lm. Charging source: USB, Battery type: Built-in battery, Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion). Height: 55 mm, Weight: 10.5 g, Head diameter: 1.47 cm |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | https://flashlight.nitecore.com/product/tikile |
| Vienība kastes augstums | 0.085 |
| Vienība kastes garums | 0.14 |
| Vienība kastes platums | 0.02 |
| Vadība tips | Buttons,Touch |
| Paredzēts bērniem | No |
| Lukturis tips | Hand flashlight |
| Hook | Yes |
| Korpusa materiāls | Polycarbonate (PC) |
| LED indikatori | Yes |
| Produkts krāsa | Black |
| Viļņa garums | 365 nm |
| Starptautiskās aizsardzības (SA) kods: | IP66 |
| Triecienizturīgs | Yes |
| Triecienizturīgs Up To | 1 m |
| Šļakatu aizsardzība | Yes |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Krāsa temperatūra | 4500 K |
| Lukturis režīmi | Candle mode/High/Low/Medium |
| Lampa Tips | LED |
| Lampas daudzums | 1 lamp(s) |
| LED Tips | osram P8 |
| Gaismas Beam attālums Max | 71 m |
| Gaismas Beam attālums Min | 4 m |
| Gaismas krāsa | Blue,Red,White |
| Gaismas izejas Max | 300 lm |
|---|---|
| Gaismas izejas Min | 1 lm |
| Gaismas plūsma | 300 lm |
| Gaismas intensitāte | 1260 cd |
| Numurs Of barošanas līmeņi | 7 |
| Ultravioletais UV viļņa garums | 365 nm |
| UV Lampa S | 500 W |
| Akumulatora darbības laiks Boost režīms | 0.3 h |
| Akumulatora darbmūžs (maks.) | 40 h |
| Akumulatora tehnoloģija | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Baterijas veids | Built-in battery |
| Uzlādes avots | USB |
| Numurs of batteries atbalstīts | 1 |
| Rechargeable akumulatora | Yes |
| Galvas diametrs | 14.7 mm |
| Augstums | 55 mm |
| Svars | 10.5 g |
| Iepakojums dziļums | 28 mm |
| Iepakojums tips | Blister |
| Iepakojums svars | 23 g |
| Iepakojums platums | 85 mm |
| Daudzums uz pakotne | 1 pc(s) |
| Vienības uz piegāde kastes | 1 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.000238 cubm |
| Vienība Calculated svars | 0.021 kg |