Benq TH575i | Full HD (1920x1080) | 3800 ANSI lumens | White
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
559.89 € 462.72 € (bez PVN 21%) | 15 | 19.05. |
Benq TH575i | Full HD (1920x1080) | 3800 ANSI lumens | White
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 245.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 125.00 mm |
| Bruto svars | 3.28 kg |
| Bruto platums MM | 305.00 mm |
| Net Svars | 2.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 730.00 g |
| Plastmasas No Pet | 250.00 g |
| Tare svars KG | 0.98 kg |
| TI svars KG | 0.02 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Battery |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
|---|---|
| Ražotājs | Benq |
| Paletes daudzums | 185 pcs |
| Pārraides attālums | 1.49-1.64 |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Produkta krāsa | White |
| Spilgtums | 3800 ANSI lūmeni |
| Producer produkts nosaukums | TH575i |
| Producer produkts saime | Home Projector |
| Kontrasta attiecība | 15000:1 |
| WI FI savienojums | No |
| Attēla formāts | 16:9 |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.benq.eu/en-eu/projector/cinema/th575i.html |