Gembird | Heatsink silicone thermal paste grease, 15 g | TG-G15-02 | Grey
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
6.97 € 5.76 € (bez PVN 21%) | 50 | 29.05. |
Gembird | Heatsink silicone thermal paste grease, 15 g | TG-G15-02 | Grey
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 35 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 30 mm |
| Bruto svars | 0.02 kg |
| Bruto platums MM | 30 mm |
| Net Svars | 0.01 kg |
| Packing daudzums | 1 pcs |
| Tare svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.0000315 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Producer produkts nosaukums | TG-G15-02 |
|---|---|
| Producer produkts saime | Heatsink silicone thermal paste grease, 15 g |
| Produkta krāsa | Grey |
| Īpašās funkcijas | Thermal silicone compound (grease) for heatsinks. Helps the heat dissipation from a CPU, chipset or processor to a heatsink. Excellent thermal impedance. Perfect stability - will not separate, run, migrate, or bleed. Non capacitive or electrically conductive |
| Papīra Pasteboard | 10 g |
| Ražotājs | Gembird |
| Paletes daudzums | 50000 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://gembird.com/item.aspx?id=10269 |