Thermal Grizzly Thermal spatula for thermal grase. 3pcs | Thermal Grizzly | Thermal Grizzly Thermal spatula for thermal grase. 3pc
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
5.12 € 4.23 € (bez PVN 21%) | 50 | 14.05. |
Thermal Grizzly Thermal spatula for thermal grase. 3pcs | Thermal Grizzly | Thermal Grizzly Thermal spatula for thermal grase. 3pc
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
|---|---|
| Producer produkts nosaukums | Thermal Grizzly Thermal spatula for thermal grase. 3pc |
| Net Svars | 0.002 kg |
| Bruto svars | 0.005 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tilpums M3 | 0.0000085 m³ |
| Tare svars KG | 0.003 kg |
| Bruto dziļums MM | 10 mm |
| Bruto platums MM | 10 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 85 mm |
| Plastmasas No Pet | 4.00 g |
| Papīra Pasteboard | 13.00 g |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Paletes daudzums | 200000 pcs |
| Ražotājs | Thermal Grizzly |