Thule EnRoute Sling Bag 2L - Soft Blue/Darkest Blue | Thule
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
34.32 € 28.36 € (bez PVN 21%) | 1 | 04.05. |
Thule EnRoute Sling Bag 2L - Soft Blue/Darkest Blue | Thule
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 145.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 175.00 mm |
| Bruto svars | 0.35 kg |
| Bruto platums MM | 70.00 mm |
| Net Svars | 0.15 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 197.00 g |
| Tare svars KG | 0.20 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Thule |
| Paletes daudzums | 973 pcs |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |