Thule EnRoute Backpack 30L - Black | Thule
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
125.80 € 103.97 € (bez PVN 21%) | 2 | 04.05. |
Thule EnRoute Backpack 30L - Black | Thule
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 345.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 495.00 mm |
| Bruto svars | 1.55 kg |
| Bruto platums MM | 120.00 mm |
| Net Svars | 1.05 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 500.00 g |
| Tare svars KG | 0.50 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Thule |
| Paletes daudzums | 84 pcs |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |