Thule EnRoute Backpack 21L - Black | Thule
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
75.47 € 62.37 € (bez PVN 21%) | 2 | 04.05. |
Thule EnRoute Backpack 21L - Black | Thule
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 345.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 470.00 mm |
| Bruto svars | 0.95 kg |
| Bruto platums MM | 65.00 mm |
| Net Svars | 0.65 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 295.00 g |
| Tare svars KG | 0.30 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Thule |
| Paletes daudzums | 164 pcs |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |