Thule EnRoute Backpack 12L - Black | Thule
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
50.29 € 41.56 € (bez PVN 21%) | 3 | 04.05. |
Thule EnRoute Backpack 12L - Black | Thule
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 265.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 400.00 mm |
| Bruto svars | 0.64 kg |
| Bruto platums MM | 45.00 mm |
| Net Svars | 0.45 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 190.00 g |
| Tare svars KG | 0.19 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Thule |
| Paletes daudzums | 362 pcs |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |