Elleci TDZ100GR Zero 60 Series Kitchen waste grinder, 0.86 L | Elleci
Šim produktam ir 48 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
382.34 € 315.98 € (bez PVN 21%) | 2 | 03.06. |
Elleci TDZ100GR Zero 60 Series Kitchen waste grinder, 0.86 L | Elleci
Šim produktam ir 48 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 210.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 400.00 mm |
| Bruto svars | 5.50 kg |
| Bruto platums MM | 210.00 mm |
| Net Svars | 5.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 400.00 g |
| Plastmasas No Pet | 100.00 g |
| Tare svars KG | 0.50 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Elleci |
| Paletes daudzums | 49 pcs |
| Garantija | 48 mēnesis(i) |