Durable backpack to carry your tech; perfect commuter backpack; Dome Protection System; shock-absorbing layers dissipate any impact pressure on laptop & tablet inside
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
89.62 € 74.07 € (bez PVN 21%) | 5 | 19.05. |
Durable backpack to carry your tech; perfect commuter backpack; Dome Protection System; shock-absorbing layers dissipate any impact pressure on laptop & tablet inside
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 260.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 400.00 mm |
| Bruto svars | 0.98 kg |
| Bruto platums MM | 170.00 mm |
| Net Svars | 0.97 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Targus |
|---|---|
| Paletes daudzums | 98 pcs |
| Producer produkts nosaukums | CityGear |
| Fits Up To izmērs | 12-14 in |
| Pleca Siksna | Yes |
| Materiāls | Poly, PU |
| Korpusa Veids | Laptop Backpack |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 14 in |
| Krāsa | Black |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://eu.targus.com/products/citygear-12-14-laptop-backpack-black-tcg655gl |