Targus | Hybrid Briefcase | Fits up to size 16 \" | Backpack | Grey
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
69.84 € 57.72 € (bez PVN 21%) | 10 | 19.05. |
Targus | Hybrid Briefcase | Fits up to size 16 \" | Backpack | Grey
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 410.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 335.00 mm |
| Bruto svars | 0.69 kg |
| Bruto platums MM | 80.00 mm |
| Net Svars | 0.65 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 35.00 g |
| Plastmasas No Pet | 5.00 g |
| Tare svars KG | 0.04 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Ražotājs | Targus |
| Korpusa Veids | Backpack |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16 in |
| Krāsa | Grey |
| Producer produkts saime | Hybrid Briefcase |
| Fits Up To izmērs | 16 in |
| Skaļums | 12 L |
| Paletes daudzums | 79 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://us.targus.com/collections/laptop-backpacks/products/15-16-inch-hybrid-briefcase-backpack-tbt94304gl?srsltid=AfmBOoofWk2VKWsnJLZ4Y9swqzjsZ9FtaGrQFft3eVQH1fKZYZHHZN6w |