SALE OUT. TunaBone | Kamado classic 21\" grill | Dark grey | DAMAGED PACKAGING AND DAMAGED BODY PAINT
Šim produktam ir 22 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
500.87 € 413.94 € (bez PVN 21%) | 1 | 25.05. |
SALE OUT. TunaBone | Kamado classic 21\" grill | Dark grey | DAMAGED PACKAGING AND DAMAGED BODY PAINT
Šim produktam ir 22 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 650.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 770.00 mm |
| Bruto svars | 96.00 kg |
| Bruto platums MM | 650.00 mm |
| Net Svars | 87.00 kg |
| Packing daudzums | 2.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 7500.00 g |
| PET | 500.00 g |
| Plastmasas No Pet | 1000.00 g |
| Tare svars KG | 9.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.33 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Izmēri | M |
| Produkta krāsa | Dark grey |
| Diametrs | 55 cm |
|---|---|
| Grila Diametrs | 46.7 cm |
| Svars | 96 kg |
| Iepakojuma izmēri hxwxd | 77x65x65 cm |
| Producer produkts nosaukums | Kamado classic 21" grill |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Firebox, charcoal plate cooking grill, ash tool, two zone cooking system, two zone deflector, two zone cooking grills, pizza stone, rain cover, grill brush |
| Piemērots | Up to 8 persons |
| Ražotājs | TunaBone |
| Paletes daudzums | 3 pcs |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING AND DAMAGED BODY PAINT |
| Garantija | 22 mēnesis(i) |
| Tīkla svars galvenais Carton | 174 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 18 kg |
| Sale Out | Y, Y |