Targus | Commuter EcoSmart | Backpack | Black | 16 \" | Shoulder strap
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
104.74 € 86.56 € (bez PVN 21%) | 13 | 05.05. |
Targus | Commuter EcoSmart | Backpack | Black | 16 \" | Shoulder strap
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 300.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 450.00 mm |
| Bruto svars | 0.91 kg |
| Bruto platums MM | 115.00 mm |
| Net Svars | 0.86 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Plastmasas No Pet | 50.00 g |
| Tare svars KG | 0.05 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Targus |
|---|---|
| Krāsa | Black |
| Korpusa Veids | Backpack |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16 in |
| Pleca Siksna | Yes |
| Ūdensnecaurlaidīgs | No |
| Producer produkts nosaukums | Commuter EcoSmart |
| Ekrāna izmērs saderība | 16 in |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://eu.targus.com/products/15-16-commuter-ecosmart-backpack-black-tbb652gl |