TP-LINK C425 KIT | Solar-Powered Security Camera Kit | Bullet | 4 MP | F/2.1 | H.264 | microSD, Max. 512GB
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
135.75 € 112.19 € (bez PVN 21%) | 2 | 04.05. |
TP-LINK C425 KIT | Solar-Powered Security Camera Kit | Bullet | 4 MP | F/2.1 | H.264 | microSD, Max. 512GB
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 116.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 65.00 mm |
| Bruto svars | 0.63 kg |
| Bruto platums MM | 65.00 mm |
| Net Svars | 0.48 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 120.00 g |
| Plastmasas No Pet | 30.00 g |
| Tare svars KG | 0.15 kg |
| TI svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | TP-LINK |
|---|---|
| Paletes daudzums | 1600 pcs |
| Audio Ieeja Izeja | Yes |
| Video kompresijas formāti | H.264 |
| Kameras Tips | Outdoor |
| Producer produkts nosaukums | C425 KIT |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 2560 x 1440 pikseļi |
| Produkta krāsa | White/Black |
| Komutatora Tips | Bullet |
| Objektīva veids | F/2.1 |
| Producer produkts saime | Solar-Powered Security Camera Kit |
| Megapikseļi | 4 MP |
| Atmiņas sloti | microSD, Max. 512GB |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tp-link.com/us/home-networking/cloud-camera/tapo-c425-kit/ |