Anker Eufy | Security Camera, 3+1 Kit | eufyCam 3 | IP67 | HDD/SSD storage
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
663.90 € 548.68 € (bez PVN 21%) | 1 | 27.05. |
Anker Eufy | Security Camera, 3+1 Kit | eufyCam 3 | IP67 | HDD/SSD storage
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 221.50 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 222.00 mm |
| Bruto svars | 0.90 kg |
| Bruto platums MM | 133.00 mm |
| Net Svars | 0.36 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 429.00 g |
| Plastmasas No Pet | 107.40 g |
| Tare svars KG | 0.54 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Anker Eufy |
|---|---|
| Paletes daudzums | 132 pcs |
| Aizsardzības funkcijas | IP67 |
| Producer produkts nosaukums | eufyCam 3 |
| Producer produkts saime | Security Camera, 3+1 Kit |
| Atmiņas sloti | HDD/SSD storage |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3840 x 2160 pikseļi |
| Kameras Tips | Outdoor |
| Tehniskās īpašības | Infrared and color night vision; Voice Assistant: Alexa, Google Voice Assistant |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.eufy.com/uk/products/t88723w1?srsltid=AfmBOooPo71KSym1YO1RnAqUxeQmLo1EH0Xbc9hv8XcKMIqTqQxlsGuN&variant=42392635867329 |