Anker Eufy | Security Indoor Camera | S350 | Tabletop | Wide-Angle Lens | Micro SD, Max. 128GB
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
157.24 € 129.95 € (bez PVN 21%) | 11 | 19.05. |
Anker Eufy | Security Indoor Camera | S350 | Tabletop | Wide-Angle Lens | Micro SD, Max. 128GB
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 125 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 192.00 mm |
| Bruto svars | 0.62 kg |
| Bruto platums MM | 91.00 mm |
| Net Svars | 0.24 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 308.00 g |
| Plastmasas No Pet | 77.00 g |
| Tare svars KG | 0.39 kg |
| Tilpums M3 | 0.002184 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Anker Eufy |
| Producer produkts nosaukums | S350 |
| Producer produkts saime | Security Indoor Camera |
| Atmiņas sloti | Micro SD, Max. 128GB |
|---|---|
| Kameras Tips | Indoor |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3840 x 2160 pikseļi |
| Komutatora Tips | Tabletop |
| Produkta krāsa | White |
| Objektīva veids | Wide-Angle Lens |
| Digitālais zoom | 8× Hybrid Zoom |
| Wi-Fi | Yes |
| WI FI Standartu | Dual-Band Wi-Fi 6 |
| Bezvadu Savienojumi | Yes |
| Īpašās funkcijas | Smart AI: Human/Pet/Crying Detection; Privacy Mode; 360° Pan and Tilt; Night Vision |
| Paletes daudzums | 786 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.eufy.com/products/t8416121?variant=42628959043770 |