LUND Steam Cleaner 900–1050 W, 17 Accessories
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
47.90 € 39.59 € (bez PVN 21%) | 1 | 20.05. |
LUND Steam Cleaner 900–1050 W, 17 Accessories
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 515.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 405.00 mm |
| Bruto svars | 1.08 kg |
| Bruto platums MM | 340.00 mm |
| Net Svars | 1.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 12.00 pcs |
| Tare svars KG | 0.08 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.07 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Toya |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |