Elite Screens | Tripod Series | T113UWS1 | Diagonal 113 \" | 1:1 | Viewable screen width (W) 203 cm | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
174.26 € 144.02 € (bez PVN 21%) | 2 | 06.05. |
Elite Screens | Tripod Series | T113UWS1 | Diagonal 113 \" | 1:1 | Viewable screen width (W) 203 cm | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Attēla formāts | 1:1 |
|---|---|
| Vadīšanas veids | Manual |
| Redzamais ekrāna platums w | 203 cm |
| Svars | 8.1 kg |
| Korpusa krāsa | Black |
| Labums Sasniegums | 1.1 |
| Platums | 2.19 cm |
| Augstums | 3.19 cm |
| Diagonāle | 113 in |
| Robežas | 3.8 cm |
| Dziļums | 7 cm |
| Ekrāna izmērs | 2.87 cm |
| Rāmja veids | Folding frame |
| Redzamais ekrāna augstums h | 203 cm |
| Jauda | Case Color Black W |
| Īpašās funkcijas | Standard built-in keystone eliminator Heavy-duty casing withstands daily usage Rugged construction withstands the rigors of daily usage Adjustable locking ring provides ease for various height settings Complimentary 4-side black masking borders MaxWhite 1.1 Gain screen material is durable for every day applications and easy to clean 160 degree wide viewing angle for multi-purpose applications Available in black or white metal casings (most models) Optional fabric carrying case available |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | T113UWS1 |
| Tips | Portable Screens |
|---|---|
| Net Svars | 8.585 kg |
| Bruto svars | 10 kg |
| Producer produkts saime | Tripod Series |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tilpums M3 | 0.043997625 m³ |
| Tare svars KG | 1.415 kg |
| Bruto dziļums MM | 2265 mm |
| Bruto platums MM | 105 mm |
| Bruto augstums MM | 185 mm |
| Plastmasas No Pet | 55.00 g |
| Papīra Pasteboard | 1360.00 g |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Paletes daudzums | 39 pcs |
| Ražotājs | Elite Screens |
| Ražotājs datu lapa | http://elitescreens.com/index.php?option=com_content&view=article&id=377&catid=3&Itemid=21&lang=en |