Sunsystem | SWPN200 | Enameled Water Heater 200L with Heat Exchanger 1.9 m
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
653.40 € 540.00 € (bez PVN 21%) | 3 | 27.05. |
Sunsystem | SWPN200 | Enameled Water Heater 200L with Heat Exchanger 1.9 m
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 600 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 1450 mm |
| Bruto svars | 97.00 kg |
| Bruto platums MM | 600 mm |
| Net Svars | 90.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 5600.00 g |
| Plastmasas No Pet | 1400.00 g |
| Tare svars KG | 7.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.522 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Paletes daudzums | 1 pcs |
| Ražotājs | Sunsystem |
| Producer produkts nosaukums | SWPN200 |
| Producer produkts saime | Enameled Water Heater 200L with Heat Exchanger 1.9 m |
| Īpašās funkcijas | With 1 heat exchanger; 50 mm solid non-removable; 10 bar |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |