TEFAL
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
61.30 € 50.66 € (bez PVN 21%) | 1 | 03.06. |
TEFAL
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 275.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 306.00 mm |
| Bruto svars | 3.25 kg |
| Bruto platums MM | 173.00 mm |
| Melnie metāli | 2.40 g |
| Net Svars | 2.20 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 972.20 g |
| PET | 10.00 g |
| Plastmasas No Pet | 57.9 g |
|---|---|
| Tare svars KG | 1.05 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Coca | 7.60 g |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | TEFAL |
| Paletes daudzums | 59 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |