TEFAL Steam Station | SV6140 Express Easy | 2200 W | 1.7 L | 6 bar | Auto power off | Vertical steam function | Calc-clean function | Black/Steel Grey
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
130.00 € 107.44 € (bez PVN 21%) | 10 | 26.05. |
TEFAL Steam Station | SV6140 Express Easy | 2200 W | 1.7 L | 6 bar | Auto power off | Vertical steam function | Calc-clean function | Black/Steel Grey
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 390.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 256.00 mm |
| Bruto svars | 4.41 kg |
| Bruto platums MM | 179.00 mm |
| Net Svars | 1.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastmasas No Pet | 110.00 g |
| Tare svars KG | 3.11 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | TEFAL |
| Paletes daudzums | 48 pcs |
| Nepārtraukts tvaiks | 120 g/min |
| Produkta krāsa | Black/Steel Grey |
|---|---|
| Jauda | 2200 W |
| Maksimālais tvaika spiediens | 6 bārs |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 1.7 L |
| Auklas garums | 1.6 m |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Pretapkaļķošanās sitēma | Yes |
| Palielinātas tvaiku padeves veiktspēja | 380 g/min |
| Vertikālā tvaika funkcija | Yes |
| Palielināta tvaika funkcija | Yes |
| Producer produkts nosaukums | SV6140 Express Easy |
| Producer produkts saime | Steam Station |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tefal.co.uk/Linen-Care/Steam-Generators/Fast-%26-Easy-Steam-Gens/Tefal-Express-Easy-SV6140-Steam-Generator-Iron-Black-%26-Steel-Grey/p/1830008042 |