Ceramic Xpress Glide Heating plate technology; Against dripping; Continuous reasration; Indicator for the appearance of tartar; Steam impact concentrated at top of heating plate
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
116.91 € 96.62 € (bez PVN 21%) | 4 | 27.05. |
Ceramic Xpress Glide Heating plate technology; Against dripping; Continuous reasration; Indicator for the appearance of tartar; Steam impact concentrated at top of heating plate
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 390 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 295 mm |
| Bruto svars | 3.7 kg |
| Bruto platums MM | 212 mm |
| Net Svars | 2.411 kg |
| Packing daudzums | 2 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1269 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tare svars KG | 1.289 kg |
| Tilpums M3 | 0.0243906 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer produkts nosaukums | SV6116E0 |
| Produkta krāsa | White/ Blue |
| Maksimālais tvaika spiediens | 5 to 6 bārs |
| Palielināta tvaika funkcija | Yes |
| Producer produkts saime | Express Essential Steam Station |
| Jauda | 2200 W |
|---|---|
| Ūdens rezervuāra tilpums | 1.4 L |
| Palielinātas tvaiku padeves veiktspēja | 270 g/min |
| Nepārtraukts tvaiks | 120 g/min |
| Kontroles Tips | Manual |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Pretapkaļķošanās sitēma | Yes |
| Vertikālā tvaika funkcija | Yes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 445 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 410 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 315 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 7.4 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.977 kg |
| Ražotājs | TEFAL |
| Paletes daudzums | 60 pcs |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tefal.co.rs/Peglanje/Parne-stanice-sa-bojlerom/Standardni/EXPRESS-ESSENTIAL-SV6116E0/p/1830007908 |