Sony Soundbar Wall Mount Bracket (compatible SU-WL900) | SUWB1
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
174.47 € 144.19 € (bez PVN 21%) | 1 | 03.06. |
Sony Soundbar Wall Mount Bracket (compatible SU-WL900) | SUWB1
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 260.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 350.00 mm |
| Bruto svars | 9.65 kg |
| Bruto platums MM | 585.00 mm |
| Net Svars | 9.26 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 300.00 g |
| Plastmasas No Pet | 85.00 g |
| Tare svars KG | 0.39 kg |
| Tilpums M3 | 0.05 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Sony |
| Paletes daudzums | 16 pcs |
| Producer produkts nosaukums | SUWB1 |
| Producer produkts saime | Soundbar Wall Mount Bracket (compatible SU-WL900) |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.sony.lt/bravia/products/su-wb1 |