DEYE Inverter Hybrid LV SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P 5kW 2MPPT | Deye
Šim produktam ir 120 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
1138.37 € 940.80 € (bez PVN 21%) | 11 | 03.06. |
DEYE Inverter Hybrid LV SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P 5kW 2MPPT | Deye
Šim produktam ir 120 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 340.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 240.00 mm |
| Bruto svars | 25.90 kg |
| Bruto platums MM | 590.00 mm |
| Net Svars | 24.90 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 1.00 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.05 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Deye |
| Paletes daudzums | 18 pcs |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |