Deye Inverter Hybrid HV 50kW 4MPPT | SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
Šim produktam ir 120 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
6100.99 € 5042.14 € (bez PVN 21%) | 47 | 01.05. |
Deye Inverter Hybrid HV 50kW 4MPPT | SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
Šim produktam ir 120 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 1140 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 500 mm |
| Bruto svars | 85.00 kg |
| Bruto platums MM | 700 mm |
| Net Svars | 80.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastmasas No Pet | 1000.00 g |
| Tare svars KG | 5.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.399 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Deye |
|---|---|
| Paletes daudzums | 8 pcs |
| Producer produkts nosaukums | SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 |
| Maks efektivitāte | 97.6 % |
| Es efektivitāte | 97 % |
| Maks PV Ieejas Spriegums | 1000 V |
| Mppt Skaits | 4 |
| Producer produkts saime | Inverter Hybrid HV 50kW 4MPPT |
| Režģa savienojums | Three-phasis |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.deyeinverter.com/product/three-phase-high-voltage-hybrid-inverter/sun29-9-30-35-40-50ksg01hp3eubm3-4-29-950kw-three-phase-2-3-4-mppt-hybrid-inverter-hv-battery-supported-339.html |